KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offset tryck 7336138

nr 733 6138

Offset tryck

Signerad, Sam Francis, Komposition, ej numrerad, ramens innermått: 80x58

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 januari 2012
kl 18:26:22