FURNITURE / Tables / Pedestal table 6732399
nr 673 2399
PEDESTAL TABLE
with drawer, 19th century, height: 73, wear.
med låda, 1800-tal, höjd: 73
Condition: slitage
100
SEK 400
Monday December 13 2010
at 18:28:33
150 kr
350 kr
350 kr