KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15915012

nr 1591 5012

Akvarell

Magnus Berg (1953), Kustparti. Signerad, akvarell. Bladets mått: 15x38,5, yttermått inklusive ram: 34x59 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 22 januari 2024
kl 20:50:06

18/1 22:48:09 1      Vinnande bud