MÖBLER / Bord / Satsbord 12012017

nr 1201 2017

Satsbord

3 delar, Masurbjörk. Diameter: 45-80, ej märkt

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 3 september 2018
kl 18:46:02