MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10739427
*
nr 1073 9427
Sekretär
Intarsia, längd: 84 cm, djup: 34 cm, höjd: 87 cm
Kondition: skador
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 december 2016
kl 20:06:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/12 15:34:19
1
Vinnande bud
5/12 15:56:37
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:21
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:03
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52
*
Sekretär
Kondition: skador
nr 1073 9427
Sekretär
Intarsia, längd: 84 cm, djup: 34 cm, höjd: 87 cm
Kondition: skador
| Utrop: | 1.200 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 december 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/12 15:34:19 | 1 | Vinnande bud |
| 5/12 15:56:37 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
7119 Byrå
"Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:21 -
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:03 -
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52



