Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / ByrÃ¥ar, sekretärer / Sekretär 10739427



*

nr 1073 9427


Sekretär

Intarsia, längd: 84 cm, djup: 34 cm, höjd: 87 cm


Kondition: skador

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 5 december 2016
kl 20:06:46


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
2/12 15:34:19 1      Vinnande bud
5/12 15:56:37 1      justering av budtak



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
  • 7119 ByrÃ¥
    "Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:21
  • 7001 ByrÃ¥
    1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:03
  • 6764 ByrÃ¥
    sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:16
  • 7008 MiniatyrbyrÃ¥
    Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:52




Ladda ner broschyr