SILVER & METAL / Silver / Cutlery 7551059

nr 755 1059

CUTLERY

silver, France, 19th century, Kontrollstämplade Holland, gafflar 6 st + skedar 6 st, ca 700 gr,

Silver, Frankrike, 1800-tal, Kontrollstämplade Holland, gafflar 6 st + skedar 6 st, ca 700 gr

2000

SEK 3200

Monday April 23 2012
at 17:00:57

  • Thema-auction
Silver