FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 4542277

nr 454 2277

DROP-LEAF TABLE

Lenght: ()

med låda, England, Mahogny, längd: 94, djup: 54, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1000

SEK 1600

Monday February 19 2007
at 16:41:05