MÖBLER / Bord / Rakbord 13462482
nr 1346 2482
Rakbord
längd: 60 cm, djup: 40 cm, höjd: 169 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:05:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr