KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bläckteckning 7808015
nr 780 8015
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Bläckteckning , Roger Risberg (1956-2011), figur, signerad R R, 28x20 cm
Kondition: pappret bär spår av pennavtryck / annan teckning
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:30:01
19/9 21:01:42
24 sep
Roger Risberg
Specialauktion med bildkonstnären Roger Risberg.
Läs mer om Roger Risberg
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg