ART / Etchings etc / Etching 13486062
nr 1348 6062
ETCHING
unidentified artist. Signed, "Bollspelare", 7/50. Subject: 28x33,
Oidentifierad konstnär, "Bollspelare". Signerad, numrerad 7/50. Motivet: 28x33 cm
300
SEK 100
Monday September 21 2020
at 18:39:21
21/9 13:03:55