GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Mattallrikar 5453292

nr 545 3292

Mattallrikar

15-del, Gul flint, Upsala-Ekeby [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

måndag 6 oktober 2008
kl 17:10:08