FURNITURE / Tables / Serving table 9255095
nr 925 5095
SERVING TABLE
Teak, stämplad,
Teak, stämplad
800
SEK 1500
Monday November 17 2014
at 20:25:26
500 kr
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
Read more about 50/60-tal