MÖBLER / Kistor / Koffert 12846382
nr 1284 6382
Koffert
Indestracto Trunk, ca 1920-tal. Proveniens familjen Bernadotte af Wisborg. Längd: 100. Höjd: 30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:23:48
300 kr
400 kr