KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463329

nr 1646 3329

Eric Elfwén

(1921-2008), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 30 september 2024
kl 20:28:15

Eric Elfwén

Läs mer om Eric Elfwén