LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 4801266
nr 480 1266
CANDELABRAS
Lenght: ()
1-par, nysilver, höjd: 44 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 350
Monday August 20 2007
at 16:45:10
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.