MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14479422
nr 1447 9422
Matsalsgrupp
13 delar, 1880-tal, 12 stolar med präglat läder. Dekor med lejon. Längd: 157 cm. Djup: 128 cm. Höjd: 76 cm, iläggsskivor, 3stx48cm
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
5.400 kr
onsdag 16 februari 2022
kl 10:12:16