FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 11525597
nr 1152 5597
STOOL
1950s, height: 40 cm, wear.
1950-tal, höjd: 40 cm
Condition: slitage
SEK 300
Monday December 11 2017
at 19:13:10
100 kr
150 kr
250 kr