Ã–VRIGT / Diverse / Dockor 6583425

nr 658 3425

Dockor

3 st, Modell äldre, med porslinshuvuden

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 september 2010
kl 18:22:17