KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15343182

nr 1534 3182

Erik Olsson Sanda

(1919-2006), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 15/100, daterad -68. Bildmått: 15x49 cm, yttermått inklusive ram: 38x72 cm

Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 april 2023
kl 20:16:31

17/4 17:05:54 1      Vinnande bud

Erik Olsson Sanda

Läs mer om Erik Olsson Sanda