FURNITURE / Tables / Table 10895340

nr 1089 5340

TABLE

length: 91 cm, width: 65 cm, height: 75 cm, wear, damages.

längd: 91 cm, djup: 65 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador

300

SEK 100

Monday February 13 2017
at 20:18:33

13/2 19:39:43 1      Vinnande bud