Ã–VRIGT / Mattor / Tältband 15554164

nr 1555 4164

Tältband

Uzbekistanskt Suzanibroderi, semiantikt, 60x809 cm

Kondition: fläckar, slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 14 augusti 2023
kl 20:14:16

14/8 03:06:29 1      Vinnande bud