KONST / Litografier / Litografi 8271397
*
nr 827 1397
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Litografi, Mikael Kihlman (f. 1953), Stadsbild, motivets mått: 26 x 20
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2013
kl 18:43:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 14:12:46
1
Vinnande bud
20/5 13:29:55
2
200 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier mikael kihlman stadsbild svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
nr 827 1397
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Litografi, Mikael Kihlman (f. 1953), Stadsbild, motivets mått: 26 x 20
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/5 14:12:46 | 1 | Vinnande bud |
20/5 13:29:55 | 2 | 200 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier mikael kihlman stadsbild svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09