KONST / Litografier / Färglitografi 8413061
nr 841 3061
Max Bilde
(f. 1919), Sverige
Färglitografi, Max Bilde (f. 1919), "Profil" signerad 7/150, 50x57
Max Bilde, svensk målare, tecknare och grafiker född i Göteborg 1919.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:14:49
100 kr
150 kr
Max Bilde
Läs mer om Max Bilde