KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286065

nr 1528 6065

Erik Jönsson. Signerad, daterad 43,59x47cm, yttermått inklusive ram: 73x62cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 mars 2023
kl 18:12:44