KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12009117
*
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2018
kl 20:06:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/8 13:28:15
1
100 kr
22/8 19:50:11
2
400 kr
26/8 20:29:36
3
300 kr
26/8 20:29:36
2
350 kr (Budbetjänt)
27/8 19:31:21
4
500 kr
27/8 19:35:04
2
500 kr
27/8 19:35:04
4
500 kr (Budbetjänt)
27/8 19:35:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05
-
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31
-
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00
-
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1200 9117
Oljemålning
Britt-Louise Kellberg-Nordström (f. 1925), Landskap. Olja på duk, 42x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/8 13:28:15 | 1 | 100 kr |
22/8 19:50:11 | 2 | 400 kr |
26/8 20:29:36 | 3 | 300 kr |
26/8 20:29:36 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
27/8 19:31:21 | 4 | 500 kr |
27/8 19:35:04 | 2 | 500 kr |
27/8 19:35:04 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
27/8 19:35:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: landskap landskapsmotiv landskapsmåleri olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05 -
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31 -
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00 -
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41