KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12343268
nr 1234 3268
Birgitta Liljebladh
(f. 1924), Sverige
Etsning, Birgitta Liljebladh (f. 1924), kvinna, signerad. Motivet: 11,5x9
Birgitta Liljebladh, svensk målare född 1924.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:40:46
11/2 15:40:36