ART / Lithographs / Litograph in colors 11097238
nr 1109 7238
LITOGRAPH IN COLORS
Anders Dahl, Épreuve d'artiste, sheet: 62x46, löst blad.
Anders Dahl, EA-upplaga, bladets mått: 62x46
Condition: löst blad
SEK 100
Monday May 22 2017
at 18:52:48
22/5 18:46:48