MÖBLER / Bord / Skrivbord 13714536

nr 1371 4536

Skrivbord

Nyrokoko. Bredd: 118, djup: 61 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:46:52

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.