ART / Etchings etc / Colour etching 16778221
nr 1677 8221
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Hans Wigert (1932-2015), Sweden. "Endast för vita". Signed, ej numrerad. Image dimensions: 26x21 ca, outer dimensions including frame: 47x40,
COLOUR ETCHING, "Endast för vita". Signerad, ej numrerad. Bildmått: 26x21 ca, yttermått inklusive ram: 47x40 cm
SEK 150
Monday February 3 2025
at 18:25:46
31/1 17:48:07
100 kr
3/2 13:01:34
Hans Wigert
Read more about Hans Wigert