ART / Lithographs / Litograph in colors 8181340
nr 818 1340
LITOGRAPH IN COLORS
Dali, onumrerad, unsigned, subject size: 69x53, glas saknas,
Dali, onumrerad, osignerad, motivets mått: 69x53, glas saknas
1000
SEK 500
Monday April 1 2013
at 20:57:58
300 kr
400 kr
500 kr