KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292139

nr 1629 2139

Nasch Nadine Schjölin

(f. 1994), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 85x75 cm, yttermått inklusive ram: 91x81 cm

Nasch - Nadine Schjölin, svensk bildkonstnär född 1994.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 17 juni 2024
kl 18:39:45

  • Tema
  • 17 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Nasch Nadine Schjölin

Läs mer om Nasch Nadine Schjölin