KONST / Litografier / Serigrafi 12981002
nr 1298 1002
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Dansen, Wallenberg/Elander". Signerad, daterad -68, Serigrafi. Bladets mått: 75x52 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:01:37
16/12 18:31:02