KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767216
nr 1376 7216
Eugen Holmberg
(1911-1993), Sverige
Oljemålning, Hus. Signerad. Olja på duk, 37x35cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:24:11
1/2 14:57:56
100 kr
1/2 17:04:40
Eugen Holmberg
Läs mer om Eugen Holmberg
Lis Husberg (f. 1920)