ART / Oil paintings / Oil painting 13015328

nr 1301 5328

OIL PAINTING

unidentified artist. Vinterväg, signed with monogram, 1894, olja på plåt, 37x24 cm,

Oidentifierad konstnär. Vinterväg, Monogramsignerad, 1894, olja på plåt, 37x24 cm

SEK 400

Monday January 20 2020
at 18:46:53