KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13956330
nr 1395 6330
Oljemålningar
3 st, G Lemón, Signerad, landskap. Olja på pannå, 14x24, yttermått inklusive ram: 22x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:10:19
150 kr
200 kr
250 kr