BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Lampetter 3956172
nr 395 6172
Lampetter
1 par, Gustaviansk stil, höjd: 31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 februari 2006
300 kr
550 kr
Den Gustavianska stilen