ART / Etchings etc / Etching 10504475
nr 1050 4475
ETCHING
Med förgylld ram, 19th century, 30x21,
Med förgylld ram, 1800-tal, 30x21
1000
SEK 1000
Monday August 22 2016
at 18:35:19
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr