KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 11145103

nr 1114 5103

Skulpturer

7 st, elefanter, gips och porslin

Kondition: nagg och skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

250 kr

måndag 12 juni 2017
kl 18:28:29

11/6 13:24:19 1      200 kr
12/6 17:21:23 2      Vinnande bud