FURNITURE / Tables / Coffee table 9098220
nr 909 8220
COFFEE TABLE
1950s, length: 110, width: 60, height: 60, teak, wear.
50-tal, 10, längd: 110 cm, djup: 60 cm, höjd: 60 cm
Condition: slitage
400
SEK 450
Monday September 1 2014
at 18:44:22
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
400 kr