KONST / Litografier / Grafiskt blad 15042132
nr 1504 2132
Jockum Nordström
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad Jockum -68. Bladets Mått: 50x70 cm, oramat löst blad
Kondition: inga anmärkningar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:10:59
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
21 nov
Jockum Nordström
Läs mer om Jockum Nordström