KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 17212041

nr 1721 2041

Blandteknik / collage

Stefan Ceder (1953). Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 31x30 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 september 2025
kl 19:27:41

26/8 19:16:30 1      300 kr
1/9 18:30:28 2      Vinnande bud