KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11536421
nr 1153 6421
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad, Svenne S, 80, fåglar, 28x44
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 december 2017
kl 18:15:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)