KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15417094
nr 1541 7094
Sven Erik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 10/100,1989. 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 36x45 cm
Sven Erik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:27:22
300 kr
350 kr
Sven Erik Jakobsson
Läs mer om Sven Erik Jakobsson