ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8089493
nr 808 9493
+ konsolbord, Nyrokoko, höjd: 200 + 82
Kondition: bord med skador, senare glas
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:56:08
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
3.400 kr
6
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.