KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098396

nr 909 8396

Akvarell

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Tullgarn slott, 13x20

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 september 2014
kl 18:27:42