MÖBLER / Bord / Skrivbord 10245352
nr 1024 5352
Skrivbord
Nyrokoko, 115, djup: 70 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:17:47
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
600 kr