MÖBLER / Bord / Skrivbord 10245352

nr 1024 5352

Skrivbord

Nyrokoko, 115, djup: 70 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 mars 2016
kl 19:17:47

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.