KONST / Litografier / Färglitografi 7919570
nr 791 9570
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), 292/375, signerad, motivets mått: 58x40
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:25:10
17/11 19:13:51
1.000 kr
19/11 18:20:10
Peter Dahl (f. 1934)