MÖBLER / Bord / Konsolbord 5908502
nr 590 8502
Konsolbord
20-tal, höjd. 77
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:06:38
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr
450 kr