MÖBLER / Bord / Soffbord 13374384
nr 1337 4384
Marian Zawadzki
(1912-1978), Sverige
Soffbord, Kakel, Signerad, daterad 60. Bredd: 76. Djup: 46 cm. Höjd: 47 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:44:18
500 kr
600 kr