KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer (dds) 4878446

nr 487 8446

Skulpturer (dds)

2 st, Torsten Fridh, Gips & Terrakotta, höjd: 16-28 skador/lagningar

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 24 september 2007
kl 16:45:52